Meie koolist

Tunnustused


Hiiumaa Gümnaasium tänab ja tunnustab iga trimestri lõpus tublisid õppijaid ja erinevate valdkondade tublisid tegijaid.

Õpilaste tunnustamine kiituskirjaga «Väga hea õppimise eest» ja kiituskirjaga «Väga heade tulemuste eest üksikus õppeaines».
 

2022/2023 ÕPPEAASTA

Tamor Tomson 24. septembril toimunud matemaatika sügisese lahtise võistluste III järgudiplom
 

2021/2022 ÕPPEAASTA

AASTA HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJAD

Ainealased kiitused

II trimester
Tamor Tomson Matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus 11. klasside arvestuses III koht
Oliver Matto Üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil 10. klasside arvestuses 5. koht (kogu gümnaasiumi arvestuses 35.koht)
Cesslyn ja Monabel Pass Esseekonkursi "Minu keel" võitjad
I trimester
Tamor Tomson Klassikaaslaste õpetamine ja aitamine, füüsika lahitsel võistlusel oma vanuserühmas 16. koht (üldarvestuses 26.),  matemaatika lahtisel võistlusel vanemas vanuserühmas 10.koht
Agnes Katariina  Selirand Presidendi kirjutamisvõistluse üks võitjatest
Karmo Platov Presidendi kirjutamisvõistluse üks võitjatest

Inglise keele vabariiklik olümpiaad 2021

Oskar Kogermann 16.-17. koht

2020/2021 ÕPPEAASTA

HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJAD

Ainealased kiitused

HIIUMAA GÜMNAASIUMI MEDALISTID

2022  
Gudrun Martin kuldmedal
Siiri Talts kuldmedal
Taavi Toss kuldmedal
Merili Tursk kuldmedal
Quentin Apri hõbemedal
Liis Mändmets hõbemedal
Steven Kuusik hõbemedal
Marten Laupa hõbemedal
Maria Mäeots hõbemedal
Mihkel Mattias Proos hõbemedal
Maribel Tubala hõbemedal
2021  
Sofia Apri kuldmedal
Marilyn Reintam kuldmedal
Susan Začek kuldmedal
Matthias Tammekivi kuldmedal
Gertrud Martin hõbemedal
2020  
Johannes Markus Altmäe kuldmedal
Kristina Joarand kuldmedal
Berenike Järvekülg kuldmedal
Teele Kanarbik kuldmedal
Birgit Kibus kuldmedal
Katariin Kokla kuldmedal
Krislyn Kroon kuldmedal
Annabel Pielberg kuldmedal
Triin-Marleen Suve kuldmedal
Triin Jürimäe hõbemedal
Maria Johanna Kaskor hõbemedal
Kelly Nurk hõbemedal
Anna-Brita Tall hõbemedal
2019 kuldmedal
Jaanika Alevi kuldmedal
Marta Eller kuldmedal
Anette Matto kuldmedal
Nataly Sofie Kiisel kuldmedal
Elis Tisler hõbemedal
Triin Helimets hõbemedal
Markus Martin hõbemedal
Marleen Začek hõbemedal
2018  
Anna Maria Altmäe kuldmedal
Saara Kattel hõbemedal
Sofia Valk hõbemedal
Emili Kuuse hõbemedal
Sven-Erik Vahessaar hõbemedal
2017  
Jaagup Jesmin hõbemedal
Roland Lilleõis hõbemedal
Roomet Oja hõbemedal
Ester Pärn hõbemedal

Hiiumaa Gümnaasium tänab ja tunnustab iga trimestri lõpus tublisid õppijaid ja erinevate valdkondade tublisid tegijaid.

Õpilaste tunnustamine kiituskirjaga «Väga hea õppimise eest» ja kiituskirjaga «Väga heade tulemuste eest üksikus õppeaines».
 

2022/2023 ÕPPEAASTA

 

2021/2022 ÕPPEAASTA

AASTA HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJAD

Ainealased kiitused

II trimester
Tamor Tomson Matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus 11. klasside arvestuses III koht
Oliver Matto Üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil 10. klasside arvestuses 5. koht (kogu gümnaasiumi arvestuses 35.koht)
Cesslyn ja Monabel Pass Esseekonkursi "Minu keel" võitjad
I trimester
Tamor Tomson Klassikaaslaste õpetamine ja aitamine, füüsika lahitsel võistlusel oma vanuserühmas 16. koht (üldarvestuses 26.),  matemaatika lahtisel võistlusel vanemas vanuserühmas 10.koht
Agnes Katariina  Selirand Presidendi kirjutamisvõistluse üks võitjatest
Karmo Platov Presidendi kirjutamisvõistluse üks võitjatest

Inglise keele vabariiklik olümpiaad 2021

Oskar Kogermann 16.-17. koht

2020/2021 ÕPPEAASTA

HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJAD

Ainealased kiitused

HIIUMAA GÜMNAASIUMI MEDALISTID

2022  
Gudrun Martin kuldmedal
Siiri Talts kuldmedal
Taavi Toss kuldmedal
Merili Tursk kuldmedal
Quentin Apri hõbemedal
Liis Mändmets hõbemedal
Steven Kuusik hõbemedal
Marten Laupa hõbemedal
Maria Mäeots hõbemedal
Mihkel Mattias Proos hõbemedal
Maribel Tubala hõbemedal
2021  
Sofia Apri kuldmedal
Marilyn Reintam kuldmedal
Susan Začek kuldmedal
Matthias Tammekivi kuldmedal
Gertrud Martin hõbemedal
2020  
Johannes Markus Altmäe kuldmedal
Kristina Joarand kuldmedal
Berenike Järvekülg kuldmedal
Teele Kanarbik kuldmedal
Birgit Kibus kuldmedal
Katariin Kokla kuldmedal
Krislyn Kroon kuldmedal
Annabel Pielberg kuldmedal
Triin-Marleen Suve kuldmedal
Triin Jürimäe hõbemedal
Maria Johanna Kaskor hõbemedal
Kelly Nurk hõbemedal
Anna-Brita Tall hõbemedal
2019 kuldmedal
Jaanika Alevi kuldmedal
Marta Eller kuldmedal
Anette Matto kuldmedal
Nataly Sofie Kiisel kuldmedal
Elis Tisler hõbemedal
Triin Helimets hõbemedal
Markus Martin hõbemedal
Marleen Začek hõbemedal
2018  
Anna Maria Altmäe kuldmedal
Saara Kattel hõbemedal
Sofia Valk hõbemedal
Emili Kuuse hõbemedal
Sven-Erik Vahessaar hõbemedal
2017  
Jaagup Jesmin hõbemedal
Roland Lilleõis hõbemedal
Roomet Oja hõbemedal
Ester Pärn hõbemedal
Tamor Tomson 24. septembril toimunud matemaatika sügisese lahtise võistluste III järgudiplom