Tunnustused

Hiiumaa Gümnaasium tänab ja tunnustab iga trimestri lõpus tublisid õppijaid ja erinevate valdkondade tublisid tegijaid.

2023/2024 ÕPPEAASTA

II  trimester

28. märtsi aktusel said tänukirja 74 silmapaistvat ja tublit õpilast, kes näitasid üles erilisi saavutusi nii õppetöös kui ka erinevatel olümpiaadidel, võistlustel ja konkurssidel.

12. klassi võistkond HiiGi hiied Enrico Kiin, Gustav-Eduard Jaanus ja Karl-Artur Eiskop, saavutasid veebiviktoriinil Noored Euroopa metsades 2.-3. koha
Ralp Raymond Smith Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru I koht
Meribel Piil Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru II koht. Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru I koht. HIIGi kuldkirjutaja.
Christo Tarmar Toomla Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru III koht; bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 10. klasside arvestuses II koht
Joel Pik Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 10. klasside arvestuses I koht, tubli osaleja piirkondlikul kunsti olümpiaadil (II koht)
Sandra Kokkota Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 10. klasside arvestuses III koht
Keneli Reimal Tubli osaleja piirkondlikul kunsti olümpiaadil (I koht), Nordplus projekti "Alice in Digiland" rahvusvahelise logokonkurssi võitja (I koht)
Elise Lota Välba Nordplus projekti "Alice in Digiland" rahvusvahelise logokonkurssi II koht
Mia-Marjen Mihkelsoo Emakeeleolümpiaadi piirkonna parim. HIIGi kuldkirjutaja
Fredy Saarkoppel HIIGi kuldkirjutaja
Gerda Timofejev HIIGi kuldkirjutaja
Lisandra Liit HIIGi kuldkirjutaja
Britt Anell Teemets HIIGi kuldkirjutaja
Kirsika Vasar HIIGi kuldkirjutaja
Henri Paul Tamleht HIIGi kuldkirjutaja
Meelis Sõmer Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru I koht. Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Jakob Hiiemets Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru II koht. Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru I koht. HIIGi kuldkirjutaja
Hanna Cäcilia Wilkens Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru III koht
Carmen-Cassandra Kärtner Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus", parim Eesti-teemaline luuletus "See tunne, mis meid valdab...". HIIGi kuldkirjutaja
Mihkel Metsand Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru I koht. Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus". Emakeeleolümpiaadi piirkonna parim. HIIGi kuldkirjutaja.
Helen Talu Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus", parim Eesti-teemaline luuletus "Ringiga tagasi". HIIGi kuldkirjutaja
Lotta Vals HIIGi kuldkirjutaja
Tuuli Kruusmägi HIIGi kuldkirjutaja
Johannes Lige Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Jaagup Murd Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Bert Omann Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru II koht
Emma Rajaveer HIIGi kuldkirjutaja
Avelin Ruus Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Ott-Oliver Saartok Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Teneliis Vahtras Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus III koht. Esiletõstetud kiri armastuskirjade kirjutamise võistlusel "Utoopiline armastus"
Lisanna Vaikne Parim Eesti-teemaline luuletus "Armastan...", HIIGi kuldkirjutaja
Berit Tikenberg Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru I koht. HIIGi kuldkirjutaja
Oliver Matto Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru II koht. Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru  I koht. Geograafia olümpiaadi piirkonnavooru gümnaasiumi arvestuse III koht. Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus II koht. Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru parim.
Enrico Kiin Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru III koht. Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru II koht. Geograafia olümpiaadi piirkonnavooru gümnaasiumi arvestuse II koht.
Mariette Kaunimäe HIIGi kuldkirjutaja
Virgi Kruusmägi HIIGi kuldkirjutaja
Ats Härmson Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru III koht
Gustav-Eduard Jaanus Geograafia olümpiaadi piirkonnavooru gümnaasiumi arvestuse I koht. HIIGi kuldkirjutaja
Mairon Lõndso Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavooru I koht
Kerttu Rootsi HIIGi kuldkirjutaja
Kreete Pilv HIIGi kuldkirjutaja
Jesse Jürimäe HIIGi kuldkirjutaja
Karl Aleks Talvi HIIGi kuldkirjutaja
Merild Õunapuu HIIGi kuldkirjutaja
Naatan Treiman HIIGi kuldkirjutaja

I  trimester

21. detsembri jõuluaktusel said tänukirja ja piparkoogi 62 silmapaistvat ja tublit õpilast, kes näitasid üles erilisi saavutusi nii õppetöös kui ka erinevatel võistlustel ja konkurssidel.

Carmen-Cassandra Kärtner I koht laste ja noorte kirjandusfestivali Luup luulekonkursil "Viieviisi"
Helen Talu II koht laste ja noorte kirjandusfestivali Luup luulekonkursil "Viieviisi"
Oliver Matto Justiitsministeeriumi esseekonkursi "Taastav õigus meie elus" üks võitjatest
Mia-Marjen Mihkelsoo Hiiu Ihuhoolduse haikuvõistluse võitja
Eliise Juhe Hiiu Ihuhoolduse haikuvõistluse võitja

2022/2023 ÕPPEAASTA

AASTA HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJADlink opens on new page

Tamor Tomson 24. septembril toimunud matemaatika sügisese lahtise võistluste III järgudiplom

2021/2022 ÕPPEAASTA

AASTA HIIGLANE, TEGIJAD JA ÕPPIJADlink opens on new page

Ainealased kiitusedlink opens on new page

II trimester
Tamor Tomson Matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus 11. klasside arvestuses III koht
Oliver Matto Üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil 10. klasside arvestuses 5. koht (kogu gümnaasiumi arvestuses 35.koht)
Cesslyn ja Monabel Pass Esseekonkursi "Minu keel" võitjad
I trimester
Tamor Tomson Klassikaaslaste õpetamine ja aitamine, füüsika lahitsel võistlusel oma vanuserühmas 16. koht (üldarvestuses 26.),  matemaatika lahtisel võistlusel vanemas vanuserühmas 10.koht
Agnes Katariina  Selirand Presidendi kirjutamisvõistluse üks võitjatest

Roland Lilleõis hõbemedal
Roomet Oja hõbemedal
Ester Pärn hõbemedal
Avaldatud 04.04.2018. Viimati muudetud 11.04.2024.