Tasuta e-kursus „Õiguse alused mittejuristile"

Дата создания 02.09.2021

Tartu Ülikooli õigusteaduskond kutsub gümnasiste osalema tasuta e-kursusel „Õiguse alused mittejuristile“.

„Õiguse alused mittejuristile” on Tartu Ülikooli teaduskooli kursuste loetelus. Kursus toetab gümnaasiumi õppekava valikkursust „Inimene ja õigus“.

Kursusele saab registreeruda 12. septembrini (k.a) kursuse veebilehellink opens on new page.

Kursusel osaleja saab:

• tervikliku ülevaate Eesti õigussüsteemist
  • ettekujutuse peamistest õigusametitest
  • teadlikumaks oma õigustest ning sellest, kuidas nende eest seista
  • ettekujutuse õigusteaduse õppimisest ülikoolis
  • mitmeid kasulikke praktilisi oskusi: nt kuidas leida elulise juhtumi lahendamise jaoks õige seadus või mida panna tähele lepingu sõlmimisel
  • lisapunkte õigusteaduskonda kandideerimisel

Kursus sobib iseseisvaks õppimiseks. Õppetöö kestab kokku 12 nädalat ning õppimine toimub osalejale sobival ajal ja kohas (vajalik vaid internetiühendus).

Rohkem infot kursuse veebileheltlink opens on new page ja Tartu Ülikooli õigusteaduskonna koduleheltlink opens on new page

Дата последнего изменения 02.09.2021.