Robotex 2018

Дата создания 11.10.2018

Lugupeetud koolipere!
Ma soovin Teile ilusat kooliaasta algust ning seos sellega tahan Teid kõiki kutsuda planeedi kõige suuremale robootikafestivalile - Robotex International 2018link opens on new pageRobotex International 2018">, mis toimub Tallinnas Näituste messikeskuses 30. novembrist kuni 2. detsembrini. 2018. aastal on meil kõikidele huvilistele osalemiseks ning pealtvaatamiseks 25 erinevat võistlust, võimas tehnoloogianäitus ning palju huvitavaid töötubasid nii õpilastele kui ka täiskasvanutele. Lisaks on selle aasta kõikide võistluste auhinnafond kokku ligi 100 000€, mis on suurem kui kunagi varem!
Võrreldes eelmise aastaga, oleme muutnud enamus võistlused tasuliseks, ning sellest lähtuvalt tõstnud ürituse kvaliteeti. Selleks, et kõik võistlejad saaksid üritust täiel määral nautida, oleme loonud suure osavõtuga võistlustele, nagu Folkrace, LEGO sumo ning LEGO joonejärgimine, vanusegrupid, ning muutnud kohapealset ülesehitust ja korraldust külastajasõbralikumaks. Lisaks genereerime me kõikidele võistlejatele ajakavad, et võistlusel osalemine oleks võistlejatel mugavam.
Seoses võistlustasude kehtestamisega on sellel aastal tasulised võistlused LEGO sumo, 3kg LEGO sumo, Mini Sumo, Mikro Sumo, iRobot Sumo, 3kg Sumo, LEGO joonejärgimine, Joonejärgimine, Joonejärgimine takistusega, Folkrace, Veeralli, Makeblock MakeX Challenge, Makeblock joonejärgimine, Labürint ning VEX IQ. Lisaks muutuvad 1. novembril 2018 tasuliseks Insplay WeDo ning Insplay Roboliiga võistlustele registreerimine ning võistkonna registreerimistasuks on 50€+KM.
Tasuta on võimalik osaleda MakeX Challenge’il nendel meeskondadel, kes said 2017. aastal EV100 projekti raames endale tasuta mBot robotid. Sellele lisaks on tasuta võistlused Starshipi Loomade Päästmine, Taxify Challenge, Mõttejõud, Elisa AI Challenge, Droonide Takistussõit, Korvpall, Ettevõtlusvõistlus ning Tüdrukute Tuletõrjumise Võistlus.
Kõikide võistluste kohta lähemalt lugeda saate siit.link opens on new page
Võistlustele registreerimisel oleme loonud kõikidele Eesti koolidele sooduskoodi ROBIT18, mis annab 50% allahindluse võistkonna registreerimisel. Võistlustele registreerimise hinnad (ilma sooduskoodi kasutamata) on järgmised:
14. oktoobrini 2018 maksab võistkonna registreerimine 50€+KM.
15. oktoober kuni 31. oktoober 2018 maksab võistkonna registreerimine 100€+KM.
1. november kuni 7. november 2018 maksab võistkonna registreerimine 150€+KM.
Kui Teil on lisaküsimusi seoses võistlustega, registreerimise või üldise korraldusega, siis võtke minuga kindlasti ühendust! Näeme Robotexil!

Samuti ootame alates 16-aastaseid inglise keele oskusega inimesi liituma festivali korraldusmeeskonnaga vabatahtlikena võimaldades seeläbi osa saada maailma suurima robootikasündmuse telgitagustest.

Karl-Tanel Paes
Võistluste koordinaator
karltanel.paes@robotex.ee

Дата последнего изменения 11.10.2018.