Projektides osalemine

Kokkuvõtlik esitlus projektidest.

Praegu käimasolevad projektid:

- "Understanding and Critical Media Literacy"

- "Music Doesn`t  Need to Know Any Languages"

- "Keskhariduseta täiskasvanute tagasitoomiseks tasemeõppesse"

- Nordplus Junior projekt ''Energy production and consumption"

Varem toimunud:

2001-2004 „ KULTUURIDE KOHTUMISPAIK”
2004 – 2007 COMENIUS „MERI LAHUTAB, MERI ÜHENDAB”
2005 PRANTSUSMAA „SÕBRALIK EUROOPA”
2006 KÜPROS „JAH TERVISLIKULE ELUVIISILE, EI NARKOOTIKUMIDELE”
2007 KÜPROS „KUIDAS EHITADA SILDA PÕLVKONDADE VAHEL”
2007 STRASBOURG EUROOPA PARLAMENT
2007 LÄTI „ERINEVAD ELUVIISID”
2008 TÜRGI „LOOVUSE PÄRLID”
2008 – 2009 „PÄRIMUSE KAUDU HIIDLASEKS”
2008 – 2010 COMENIUS WWW.GOBALSOLUTIONS.EU RAHVUSVAHELISED LAAGRID KÕPUS
2008 – 2010 „P.O.E.T.R.Y”
2009 NOORTE VAHETUSPROJEKT „ THE RAINBOW OF LANGUAGE AND CULTURE”
2009 „EXPLORING YOUR WAY”
2008 – 2010 „LITERATURE LIVE”
2013 – 2015 COMENIUS „MY NATIONAL COSTUME”
2014 – 2016 „ ELU ON PROJEKT. OLE ETTEVÕTJA JA TEE OMA ELU EDUKAKS”
IGAL KOOLIAASTAL OLI KAKS ARUANDE KONVERENTSI

HIIUMAA GÜMNAASIUMI ESIMENE PROJEKT:
2016 – 2019 ERASMUS+ PROJEKT „KRIITILINE MEEDIATEKSTIDE TÕLGENDAMINE” ( „UNDERSTANDING AND CRITICAL MEDIA LITERACY”)

Life is a project, be an entrepreneur, make it successful!

The aim of the project is to create a virtual international company. It will combine the activities of the student companies established in all schools that are advertising agencies with different activities. Students will acquire economics knowledge to create, manage and develop their small enterprise /an advertising agency/; they will acquire basic business skills. They will connect the real business, they will obtain the experience and know-how for their companies and will face problems related to local government and legislation. The conduction of an innovation camp and workshop for business ideas will lead to development of their entrepreneurial attitudes, motivate them to be creative and generate ideas on a specific business challenge.

Projekti eesmärgiks on luua virtuaalne rahvusvaheline ettevõte, millesse on integreeritud reklaami teenused. See ettevõte ühendab igas koolis loodud õpilasfirmade tegevust. Õpilasfirmadeks on erineva tegevusega reklaamiagentuurid. Õpilased omandavad majandusalaseid teadmisi et luua, hallata ja arendada oma väikeettevõtet / reklaamiagentuuri /, samuti äritegevuse baasoskusi. Nad külastavad ettevõtteid saamaks kogemusi ja asjatundlikku nõu, puutuvad kokku kohaliku omavalitsuse probleemide ja õigusaktidega.

Ettevõte  "Healt Matters"