Meie koolist

• Liisa Randmaa - õppenõukogu esindaja;
  • Helin Juhe - hoolekogu esimees, helin.juhe@gmail.com;
  • Saara Kattel - vilistlaste esindaja;
  • Karin Kokla - kooli toetava orga nisatsiooni esindaja, Hiiumaa Valla valitsus;
  • Henri Reeder - toetava organisatsiooni esindaja, SA Hiiumaa Arenduskeskus;
  • Triin Kaaver - koolipidaja esindaja, Haridus ja Teadusministeerium.

Kooli hoolekogu on alaliselt tegutsev organ, kelle ülesanne on kooli õpilaste, õpetajate, kooli pidaja, õpilaste vanemate, vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide ühistegevus õppe ja kasvatuse suunamisel, planeerimisel ja jälgimisel ning õppeks ja kasvatuseks paremate tingimuste loomine. Hiiumaa Gümnaasiumi hoolekogu protokollidega on võimalik tutvuda avalikus dokumendiregistris.

Liikmed

• Linda Jürimäe - õpilaste esindaja;
  • Liisa Randmaa - õppenõukogu esindaja;
  • Helin Juhe - hoolekogu esimees, helin.juhe@gmail.com;
  • Saara Kattel - vilistlaste esindaja;
  • Henri Reeder - toetava organisatsiooni esindaja, SA Hiiumaa Arenduskeskus;
  • Triin Kaaver - koolipidaja esindaja, Haridus ja Teadusministeerium.