News

Koolivaheaeg 16. April kyllijesmin


Tänukirjad said 16. aprillil 2021

Getlin

Juhe

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru II koht gümnaasiumi arvestuses.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru I koht (10. klassi arvestus).

Kaspar

Kalmus

10

Head õpitulemused II trimestril.

Carolin

Kamberg

10

Meie gümnaasiumi toreda tutvustamise eest.

Nora

Kattel

10

Head õpitulemused II trimestril.

Liisi

Klee

10

Head õpitulemused II trimestril.

Ralf Markus

Klementa

10

Head õpitulemused II trimestril.

Cesslyn

Pass

10

Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus III koht. Head õpitulemused II trimestril.

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Kermo

Platov

10

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Agnes Katariina

Selirand

10

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II koht (10. klassi arvestus).

Katharina

Simson

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Vanessa

Simuste

10

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Anni

Soonik

10

Bioloogiaolümpiaadi Piirkonnavooru III koht gümnaasiumi arvestuses.

Mirjam

Süsi

10

Head õpitulemused II trimestril.

Anti

Tamm

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Tamor

Tomson

10

Matemaatika piirkonnavooru 1. koht, vabariigis 7.-10. tulemus. Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru I koht gümnaasiumi arvestuses. Kutsutud lõppvooru.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru III koht (10. klassi arvestus). I koht geograafia olümpiaadil.

Viktooria

Vesingi

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Quentin

Apri

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Anni

Kark

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Karl Erich

Kask

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Aare Aigar

Kobar

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Steven

Kuusik

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Marten

Laupa

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (üks 4 ja 5). Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Stiina

Lepamaa

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Gudrun

Martin

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Maria

Mäeots

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Liis

Mändmets

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Siim

Piht

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Mihkel Mattias

Proos

11

Üks 3, teised hinded kõik "5".

Eliis

Rajaveer

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Eliisabet

Rehepap

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Säde-Reete

Servet

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Minni

Simsalu

11

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid. Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Siiri

Talts

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5"), II koht geograafia olümpiaadil.

Taavi

Toss

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Maribel

Tubala

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Merili

Tursk

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Jakob

Valk

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Karl-Markus

Kivioja

11

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine, EL tõlkevõistlusel Juvenes Translatores äramärkimine.

Rasmus

Padari

11

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Sofia

Apri

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru I koht (11. -12. klassi arvestus).

Marcus

Mäll

12

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Susan

Zacek

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II-III koht (11.-12. klassi arvestus).

Matthias

Tammekivi

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II-III koht (11.-12. klassi arvestus), väga head õpitulemused II trimestril (5),

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Sofia

Apri

12

Väga head õpitulemused II trimestril (5).

Matthias

Kaunimäe

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Marilyn

Reintam

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Kristjan

Kibus

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Oskar

Kogermann

12

Vabariikik inglise keele olümpiaad lõppvoor 16.-17, koht.

Karoline

Sinijärv

MS 12

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Ilusat koolivaheaega!

Tänukirjad said 16. aprillil 2021

Ilusat koolivaheaega!

Getlin

Juhe

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru II koht gümnaasiumi arvestuses.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru I koht (10. klassi arvestus).

Kaspar

Kalmus

10

Head õpitulemused II trimestril.

Carolin

Kamberg

10

Meie gümnaasiumi toreda tutvustamise eest.

Nora

Kattel

10

Head õpitulemused II trimestril.

Liisi

Klee

10

Head õpitulemused II trimestril.

Ralf Markus

Klementa

10

Head õpitulemused II trimestril.

Cesslyn

Pass

10

Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus III koht. Head õpitulemused II trimestril.

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Kermo

Platov

10

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Agnes Katariina

Selirand

10

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II koht (10. klassi arvestus).

Katharina

Simson

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Vanessa

Simuste

10

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Anni

Soonik

10

Bioloogiaolümpiaadi Piirkonnavooru III koht gümnaasiumi arvestuses.

Mirjam

Süsi

10

Head õpitulemused II trimestril.

Anti

Tamm

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Tamor

Tomson

10

Matemaatika piirkonnavooru 1. koht, vabariigis 7.-10. tulemus. Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru I koht gümnaasiumi arvestuses. Kutsutud lõppvooru.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru III koht (10. klassi arvestus). I koht geograafia olümpiaadil.

Viktooria

Vesingi

10

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Quentin

Apri

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Anni

Kark

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Karl Erich

Kask

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Aare Aigar

Kobar

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Steven

Kuusik

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Marten

Laupa

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (üks 4 ja 5). Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Stiina

Lepamaa

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Gudrun

Martin

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Maria

Mäeots

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Liis

Mändmets

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Siim

Piht

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Mihkel Mattias

Proos

11

Üks 3, teised hinded kõik "5".

Eliis

Rajaveer

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Eliisabet

Rehepap

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Säde-Reete

Servet

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Minni

Simsalu

11

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid. Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Siiri

Talts

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5"), II koht geograafia olümpiaadil.

Taavi

Toss

11

Väga head õpitulemused II trimestril (kõik hinded "5").

Maribel

Tubala

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Merili

Tursk

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Jakob

Valk

11

Head ja väga head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Karl-Markus

Kivioja

11

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine, EL tõlkevõistlusel Juvenes Translatores äramärkimine.

Rasmus

Padari

11

Meie gümnaasiumi tore tutvustamine.

Sofia

Apri

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru I koht (11. -12. klassi arvestus).

Marcus

Mäll

12

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Susan

Zacek

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II-III koht (11.-12. klassi arvestus).

Matthias

Tammekivi

12

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavooru II-III koht (11.-12. klassi arvestus), väga head õpitulemused II trimestril (5),

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.

Sofia

Apri

12

Väga head õpitulemused II trimestril (5).

Matthias

Kaunimäe

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Marilyn

Reintam

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Kristjan

Kibus

12

Head õpitulemused II trimestril (4 ja 5).

Oskar

Kogermann

12

Vabariikik inglise keele olümpiaad lõppvoor 16.-17, koht.

Karoline

Sinijärv

MS 12

Beethoven - 250 viktoriinil (korraldas Tallinna Keskraamatukogu) maksimumpunktid.