Sisseastumisvestlused uute õpilastega toimuvad eelregistreerimise alusel ajavahemikus 21. - 22.  juunil ja 25. – 27. juunil 2018. Eelneval kokkuleppel vastuvõtukomisjoniga ja mõjuval põhjusel võivad sisseastumisvestlused õpilasega toimuda muudel aegadel.

Õpilane registreerib ennast sisseastumisvestlusele täites vastava ankeedi kooli kodulehel (link). Sisseastumiseks vajalikud dokumendid saadab õpilane digiallkirjastatult aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. enne vestlust või võtab kaasa sisseastumisvestlusele tulles.

Nõutavad dokumendid:

• avaldus kooli vastuvõtuks (statsionaarne õppevorm (täidetav PDF, Libre Office, MS Office) , mittestatsionaarne õppevorm (Link)
  • sisseastuja põhihariduse omandamist tõendav dokument (põhikooli lõputunnistus ja hinneteleht) või selle kinnitatud ärakiri;
  • õpilasraamatu väljavõte seniste õpingute kohta gümnaasiumiastmes (va 10. klassi astuv õpilane);
  • pass või ID-kaart (nende puudumisel sünnitunnistuse) või selle kinnitatud ärakiri (va digitaalselt allkirjastatud avalduse esitamisel);
  • õpilase tervisekaart (va mittestatsionaarse õppe õpilased);
  • kaks fotot 3x4 cm;