Hiiumaa elu kajastav Facebooki-kanal Ungrukivi Taskutelestuudio
soovib Hiiumaa Gümnaasiumi õpilastele korraldada mobiilivideode konkursi.

Konkursile on oodatud mobiiliga filmitud videoklipid teemal
"Minu Hiiumaa".

Klippide pikkus võiks olla 1 - 2 minutit.
Võivad olla monteeritud, sisu ja süžee osas piiranguid ei sea
( peale sündsuse piiride :)

Klippe levitaks Facebookikanal Ungrukivi Taskutelevisioon.
Konkursil osalemisega annab klipi looja sellele kanalile klipi levitamise ajaliselt piiramata õiguse.

Viiele paremale auhinnaks Milton Friedmani raamat "Kapitalism ja vabadus"

Konkursi lõpptähtaeg 1. juuli 2018.
Täpsem info aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tänud!
Peep Lillemägi

Rahuloluküsitluste läbiviimise eesmärgiks on mitmekesistada õppekvaliteedi kohta saadavat tagasisidet ning luua
võimalused õpilaste heaolu ja toimetuleku süstemaatiliseks jälgimiseks koolis.
Rahuloluküsitlust korraldab SA Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.
Küsitlust viiakse läbi 20. veebruar-30. märts 2018.
Teie koolist vastavad rahuloluküsitlustele :
• 11. klassi õpilased;
• 10.–12. klassi õpetajad (muu personal küsitluses ei osale).

ÕPILASED (11 klass)

ÕPETAJAD

Rohkem infot kõiki haridustasemeid hõlmava rahuloluhindamise kohta saab lehelt
www.hm.ee/rahulolu. Küsimuste korral palume kirjutada aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või
helistada numbril 735 0688.
Soovime head uuringus osalemist.

Lugupidamisega
Birgit Lao
Juhatuse liige
SA Innove

Jaanuaris toimus president Kersti Kaljulaidi välja kuulutatud kõnevõistlus gümnasistidele, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Õpilased võisid saata ilu-, elu- või murekõnesid, mis vormistatud paberil, videona või hoopis lauluna. Selle üleskutsega liitusid Hiiumaa Gümnaasiumi õpilased ning sündis toredaid luuletusi, kõnesid, videopöördumisi, üks laulgi.
Kokku laekus üle Eesti 160 tööd, millest 25 olid videod. Võitjaks osutus 32. Keskkooli nelik, kes otsis värve, mis Eestit iseloomustavad, ja põimis need tervikuks. Žürii valis välja veel kaheksa kõnet ja oleme väga rõõmsad, et nende hulgas oli üks meie kooli oma.
EMILI KUUSE, MARK HERMAN ILUMETSA, EMMA KAUPSI JA PEETER VALDMANI
VIDEOKÕNE „EESTI VABARIIK 100” tunnistati parimate hulka kuuluvaks ja neid oodatakse 1. märtsil presidendi vastuvõtule. Õnnitleme ja oleme uhked!

Tiiu

Armas koolipere!

Soojad tervitused noorsootöö nädala raames! Täna avaldasime Hiiumaa Noorsootöö Keskuse tutvustava video et üheskoos anda avastart üleriigilisele noorsootöö nädalale.

Video on leitav SIIT - https://youtu.be/wkLKawv4G2E

Käimas on registreerimine Noorte Metsaülikooli!
Registreerimise link:

Noorte Metsaülikooli Facebooki leht:

Alamkategooriaid